3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Allerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger på markedet i Allerød finder vi villaen på Gl Lyngevej 5. Med sine 190 kvadratmeter fordelt på 8 rum, tilbyder denne villa en rummelig boligmulighed for familier. Ejendommen ligger på en grund af 538 kvadratmeter.
Villaen er sat til salg for 7.195.000 DKK, hvilket afspejler både størrelse og beliggenhed. For dem, der ønsker en stor bolig med flere værelser, er denne villa værd at overveje i Allerød.
En anden mulighed i Allerød er rækkehuset på Frugtlunden 53. Denne bolig har et mindre areal på 144 kvadratmeter, fordelt på 4 rum. Grundarealet er her 280 kvadratmeter, hvilket passer godt til dem, der ønsker en mindre have.
Rækkehuset er udbudt til en pris på 5.295.000 DKK. Det kan være et attraktivt valg for dem, der leder efter en moderne og mindre bolig i området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.