Skovmosen 1 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Allerød - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Allerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Allerød er landejendommen på Skovmosen 1 netop kommet til salg. Med et imponerende areal på 430 kvadratmeter fordelt på 15 rum, er denne ejendom ideel for dem, der søger masser af plads.

Grundarealet strækker sig over hele 27.146 kvadratmeter, hvilket giver rigeligt med udendørs areal. Med en pris på 18.500.000 DKK tilbydes denne ejendom til dem, der ønsker en unik og rummelig boligoplevelse.

En anden ny mulighed i Allerød er villaen på Skovvejen 2. Denne bolig har 160 kvadratmeter, fordelt på 4 rum, hvilket gør den mere kompakt, men stadig rummelig.

Villaen ligger på en grund på 1.063 kvadratmeter, hvilket giver en god balance mellem inde- og uderum. Prissat til 7.245.000 DKK, er dette en attraktiv mulighed for dem, der søger en moderne villa i det smukke Allerød.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga