Akelejevej 3 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Allerød - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Allerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Allerød er to nye villaer kommet til salg. Først er villaen på Akelejevej 3 med en pris på 6.995.000 kr. Denne bolig har et areal på 143 kvadratmeter, fordelt på 4 rummelige værelser.

Villaen ligger på en grund på 777 kvadratmeter. Udover boligens størrelse byder grunden på yderligere plads til udfoldelse og rekreative aktiviteter.

Det andet nytilførte hjem i Allerød, er villaen på Elmevej 3. Denne villa er lidt større med sine 156 kvadratmeter, og byder på 5 værelser.

Grunden her er på 682 kvadratmeter, en smule mindre end Akelejevej 3. Villaprisen er sat til 6.745.000 kr., en konkurrencedygtig pris i det attraktive område. Begge boliger tilbyder derfor noget for enhver smag.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler